XXVI Niedziela zwykła – 29 września 2019

  1. W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienie: we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę Świętych Aniołów Stróżów, w piątek św. Franciszka,z Asyżu zaś w sobotę św. Faustyny Kowalskiej.
  2. Rozpoczyna się październik — czas poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Zapraszamy serdecznie do udziału w nabożeństwach różańcowych. Odprawiamy je codziennie o godz. 18:30 .
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.
  4. Od wtorku rozpocznie się Triduum przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu Konferencję o św. Franciszku będą głoszone na mszach o godz. 15:30 i 19:00.
  5. Uroczystość odpustowa w naszym kościele ku czci św. Franciszka przypada w piątek 4 października. Porządek mszy św. i nabożeństw jak w Niedzielę; o 6:00 , 7:00 , 8:30 , 10:00, 11:30 , 15:30 i uroczysta Msza św. koncelebrowana o godz. 19:00. Różaniec w tym dniu będzie odmówiony pół godz. wcześniej o godz. 18:00 a O godz. 18:30 młodzież z grupy, Eleos poprowadzi nabożeństwo TRASITUS wspominające śmierć św. Franciszka. Zapraszamy grupy działające przy naszym Kościele oraz Sympatyków i Przyjaciół naszego Zakonu do wspólnego świętowania.
  6. W zakrystii można nabyć prasę katolicką. Ciekawe są artykuły w Gościu Niedzielnym oraz w Niedzieli.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie Kościoła Klasztoru. Na ten nowy tydzień, niech Bóg obdarzy Was hojnym błogosławieństwem.
  8. Polecamy was wszystkich szczególnej opiece św. Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela. A dzisiejszym solenizantom składamy życzenia wiary,odwagi, pokoju i radość.

Komentowanie jest wyłączone