XXV Niedziela zwykła – 22 września 2019

  1. Jutro 23 września (poniedziałek) będziemy obchodzić wspomnienie liturgiczne św. o. Pio, kapucyna stygmatyka. Działająca przy tutejszym klasztorze modlitewna Grupa O. Pio od piątku przez trzydniowe triduum, przygotowuje się do jutrzejszego wydarzenia modlitewnego na które serdecznie zaprasza czcicieli św. ojca Pio
  2. W Poniedziałek — nabożeństwo do o Pio o godzinie 18.00 a godz. 19.00 uroczysta Msza św.
  3. 28 września organizowany jest wyjazd do Częstochowy na ozwanie Grup modlitewnych Ojca Pio na Przeprośną Górkę i na Jasną Górę w Częstochowie w dniach 28/29 września (sobota-niedziela). Wyjazd w sobotę około godziny 9:00. Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o kontakt z przełożoną Grupy o. Pio.
  4. W tym tygodniu w kościele przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:
  5. W czwartek — wspomnienie , św. Pawła VI, papieża.
  6. W piątek — wspomnienie św. Wincentego a Paulo , kapłana.
  7. W sobotę — wspomnienie św. Wacława męczennika.
  8. Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR „ognisko w Lublinie, zaprasza na rekolekcje , wszystkich, którzy przeżywają trudności w małżeństwie, jak również małżeństwa szczęśliwe. Rekolekcje odbędą się w dniach 27 i 28 września piątek i sobota w Kodniu, w Domu Pielgrzyma przy sanktuarium Matki Bożej Królowej Podlasia — Matki Jedności. Informację do kontaktu są zamieszczone na plakacie w kruchcie kościoła.
  9. W każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 19:00 wspólnota. Ewangelizacyjna Eleos, działająca przy naszym kościele zaprasza na spotkania młodzież od szkoły średniej, studentów, osoby pracujące oraz młode małżeństwa.
  10. We wtorek na comiesięczne spotkanie modlitewne zaprasza grupa Odnowy w Duchu Świętym.

Komentowanie jest wyłączone