V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21. 03. 2021 R.

  1. Dziękujemy o. Krzysztofowi za Słowo Boże. Po Mszy przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na potrzeby misji kapucyńskich i otrzymać materiały misyjne.
  2. Dwudziestego trzeciego marca, a więc we wtorek zapraszamy czcicieli św. o. Pio. na wspólną modlitwę, o godz. 18:00 nabożeństwo, a o 19:00 Msza Święta w intencjach kierowanych do Pana Boga przez Świętego Stygmatyka.
  3. W czwartek 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Zapraszamy tego dnia do szczególnej modlitwy w tym trudnym czasie, kiedy życie ludzkiego jest tak bardzo zagrożone i atakowane. Tego dnia Msze w naszym kościele według porządku powszedniego.
  4. Jedna z naszych kościelnych skarbonek umieszczona na filarze przy kaplicy adoracji zmieniła swoje przeznaczenie. Ofiarami z tej skarbonki chcemy wspierać RODZINNY DOM DZIECKA, który prowadzą Siostry Kapucynki Najświętszego Serca Jezusa w Lublinie. Chcemy, aby wszyscy, którym leży na sercu obrona życia i troska o dzieci, mogli obok wsparcia duchowego, wspomóc to dzieło Sióstr także darem serca.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Męki Pańskiej czyli Niedzielę Palmową i rozpoczniemy w naszym kościele rekolekcje wielkopostne, które potrwają do Wielkiej Środy włącznie. Rekolekcje poprowadzi nasz współbrat z Rzymu o. Tomasz Mantyk.
  6. Wszyscy z niepokojem przeżywamy ten kolejny atak pandemii. Dlatego przypominamy i prosimy bardzo mocno o czujność i ostrożność, o zachowanie dystansu i zakrywanie ust i nosa. W naszym kościele jest kaplica adoracyjna w której można uczestniczyć we Mszy Świętej, a w bocznych nawach są krzesła, na których można usiąść, zachowując bezpieczny odstęp. Prosimy Was wszystkich o stałą modlitwę w intencji ustania pandemii, o zdrowie dla chorych i siły dla tych którzy są w pierwszym szeregu walki z tą chorobą.
  7. Bardzo dziękujemy za Waszą stałą troskę o nasz klasztor i kościół, za modlitwę i ofiary przekazywane w różnej formie na potrzeby naszej kapucyńskiej wspólnoty. Ogarniamy Was i Wasze Rodziny naszą codzienną modlitwą. Wszystkim życzymy zdrowia i owocnego przeżywania wielkopostnych dni.

Komentowanie jest wyłączone