Uroczystość Chrystusa Króla, 23 listopada 2014

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent i zarazem nowy rok liturgiczny. W czasie Adwentu w naszym kościele Godzinki do Najświętszej Maryi Panny w dni powszednie o godz. 6.00. Msza św. roratnia będzie sprawowana w dni powszednie o godz. 6.20, czyli w okresie Adwentu nie ma Mszy św. o 6.00.

2. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na nabożeństwo uzdrowienia we wtorek – 25 listopada. Rozpocznie się ono modlitwą różańcową o godz. 18.00, o godz. 19.00 Msza św., a po niej dalsza część modlitwy adoracyjnej połączonej z modlitwą wstawienniczą. Zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę uwielbienia i błagania o uzdrawiające działanie Bożego Miłosierdzia.

3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym m.in. artykuł o tym, kto przygotował zamach na JAna Pawła II oraz o piękne świadectwo o 12-letnim chłopcu, który jest kandydatem na ołtarze. W Niedzieli natomiast możemy przeczytać o rozwijających się inicjatywach Akcji Katolickiej.

4. Serdecznie dziękujemy za Waszą życzliwosć i wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej wspólnoty. Pamiętamy o Was i Waszych rodzinach w naszej modlitwie.

Komentowanie jest wyłączone