XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11. 10. 2020 R.

  1. Miesiąc październik przypomina nam szczególnie o modlitwie różańcowej. Jest to modlitwa, którą usilnie poleca Matka Boża w różnych miejscach, prosząc ojej odmawianie w intencji nawrócenia świata i ratowania grzeszników. Zachęcamy do wspólnego różańca codziennie w kościele o godz. 18.30.
  2. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Dzień Papieski, pod hasłem „Dzieło Nowego Tysiąclecia „,Z tej racji można złożyć dobrowolną ofiarę na Fundusz Stypendialny dla najzdolniejszej młodzieży. Zachęcamy do ofiarnego wsparcia tego dzieła. Ofiarę można złożyć do skarbon przy wyjściu z Kościoła.
  3. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w poniedziałek w wigilię 13 dnia miesiąca , najpierw na Mszę św. o godz. 15.30, a następnie ,na różaniec fatimski. Natomiast we wtorek 13 października na Godzinki o godz. 8.40, na Mszę św. o godz. 9.00 i na różaniec po Eucharystii.
  4. Z okazji przypadającego w środę Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom, pedagogom, pracownikom szkół dziękujemy za ich nieocenioną pracę i życzymy potrzebnych darów Ducha Świętego w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu charakteru dzieci i młodzieży oraz wszelkiego Bożego błogosławieństwa.
  5. Na ławkach są już wyłożone kartki wypominkowe za zmarłych. Czytelnie wypełnione można składać w zakrystii naszego Kościoła.
  6. Bracia i Siostry dziękujemy Wam za wszelkie dobro duchowe i materialne, z jakim na co dzień się spotykamy, prosimy Boga o umocnienie Was w łasce wiary oraz życzymy wielu owoców płynących z kontaktu z Bogiem na modlitwie i w sakramentach.

Komentowanie jest wyłączone