XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04. 10. 2020 R.

  1. W czwartek rozpoczął się październik, miesiąc Matki Bożej i modlitwy różańcowej. Zapraszamy na wspólną modlitwę codziennie o godz. 18:30.
  2. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: w poniedziałek: 5 października wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej dziewicy, w środę, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  3. Wspólnota ewangelizacyjna ELEOS rozpoczyna nowy rok formacyjny i zaprasza wszystkich studentów i młodych pracujących, pragnących pogłębiać relacje z Bogiem i ludźmi, na spotkania. Zapraszamy po każdej niedzielnej Mszy św. o godz. 19.00 do klasztornej sali. Po Mszy św. prosimy kierować się do furty klasztornej. Pierwsze spotkanie w niedzielę 11 października, a w dwa kolejne we wtorki, 13 i 20 października, po Mszy św. o godz. 19.00, zapraszamy na katechezy wprowadzające w formację we wspólnocie. Po katechezie krótka integracja w sali.
  4. W ostatnim czasie nasza Wspólnota zakonna przeżywała trudny okres, dlatego chcemy Wam szczególnie podziękować za stałą obecność z nami i życzliwość, której doświadczamy niemal codziennie. Z serca dziękujemy Wam wszystkim za Wasze wsparcie duchowe i materialne. Zapewniamy Was o naszej codziennej wdzięcznej modlitwie za Was i za Wasze Rodziny.

Komentowanie jest wyłączone