07.11.2021 – XXXII Niedziela Zwykła

  1. Trwa miesiąc listopad i czas naszej modlitwy za zmarłych. Codziennie o godzinie 18:15 podczas różańca odczytujemy imiona zmarłych i odprawiamy w ich intencji Mszę Święta o godz. 19:00. Na ławkach są jeszcze kartki, na których można  wypisać imiona swoich bliskich zmarłych i dołączyć ich do naszej modlitwy.
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: – 9 listopada – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie, – we wtorek 10 listopada – wspomnienie św. Leona papieża i doktora Kościoła, – 11 listopada – wspomnienie św. Marcina biskupa, – 12 listopada – św. Jozafata biskupa i męczennika, – 13 listopada – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  1. W czwartek, 11 listopada, przypada święto odzyskania przez Polskę niepodległości. Tego dnia Msze święte będą odprawiane według porządku powszedniego.
  1. Również w czwartek, 11 listopada, swoje imieniny będzie obchodził gwardian naszego klasztoru o. Marcin Wojciechowski. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji solenizanta, w dniu imienin, o godz. 6:30. Już dziś polecamy osobę o. Marcina waszej modlitwie.
  1. Dziękujemy wszystkim za stałą życzliwość, modlitwy i ofiary na rzecz naszego kościoła i klasztoru. Pamiętamy o Was w naszej codziennej modlitwie i życzymy dobrego tygodnia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

Komentowanie jest wyłączone