05.05.2024 – VI Niedziela Wielkanocna

Maj, to miesiąc poświęcony w sposób szczególny Maryi Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: w poniedziałek 6 maja: święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba. W środę 8 maja Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Patrona Polski i naszej prowincji zakonnej, w sobotę 11 maj wspominamy św. Ignacego z Laconi.

Zachęcamy do wsparcia misji kapucyńskich. W naszym kościele pojawił się ofiaromat misyjny, w którym można złożyć darowiznę na misje kapucyńskie używając karty lub blika. W ten sposób można wesprzeć budowę stołówki szkolnej w Gabonie, w Afryce, gdzie w ubiegłym roku, dzięki wsparciu dobrodziejów Misji, nasi bracia misjonarze oddali do użytku przedszkole i szkołę podstawową. Za modlitwę i wsparcie finansowe z całego serca dziękujemy. 

→ Bardzo dziękujemy za Waszą stałą troskę o nasz klasztor i kościół, za modlitwę i ofiary przekazywane w różnej formie na potrzeby naszej kapucyńskiej wspólnoty. Ogarniamy Was i Wasze Rodziny naszą codzienną modlitwą.

Komentowanie jest wyłączone