03.07.2022 – XIV Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: – 6 lipca wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy; – 8 lipca wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera; – 9 lipca wspomnienie świętych męczenników Mikołaja Picka, Willada i Towarzyszy.
  2. 1 lipca do lubelskiej wspólnoty przybył nasz współbrat: Grzegorz Gutek z Orchówka. Serdecznie witamy i życzymy Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.
  3. 3 sierpnia na Jasną Górę wyruszy Lubelska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania w kapucyńskiej Grupie nr 3. Zapisy na stronie internetowej pielgrzymki lub stacjonarnie. Można również wesprzeć organizację pielgrzymki w ramach Funduszu „Idę z Tobą”. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.
  4. W zakrystii naszego kościoła można nabyć prasę katolicką: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY. Zachęcamy do czytania, aby pogłębiać swoją wiarę.
  5. Dziękujemy Wam Bracia i Siostry za troskę o nasz kościół i klasztor, za duchowe i materialne wsparcie. A wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i pozostającym w domach, życzymy błogosławionego czasu oraz pokrzepienia ciała i duszy.

Komentowanie jest wyłączone