XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15. 11. 2020 R.

  1. Przypominamy, że trwa nasza listopadowa modlitwa za zmarłych. Można jeszcze do tej modlitwy dołączyć swoich bliskich zmarłych wypisując ich imiona na kartkach wypominkowych, które są wyłożone  na ławkach w kościele.
  2. W każdy wtorek o godz. 9:00 w naszym kościele odprawiamy Mszę Świętą wotywną do św. Antoniego z Padwy polecając intencje zbiorowe, które zawsze na początku Mszy odczytujemy. Kartki na wtorkową nowennę są wyłożone na ołtarzu  św. Antoniego po prawej stronie.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek 17 listopada – święto św. Elżbiety Węgierskiej, Patronki FZŚ; w środę 18 listopada – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; w piątek 20 listopada – św. Rafała Kalinowskiego – kapłana i zakonnika; w sobotę 21 listopada Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszy Świętej.
  4. Za tydzień w ostatnią niedzielę roku liturgicznego będziemy obchodzić uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Nasze ofiary na tacę przekażemy na Archidiecezjany Fundusz Budownictwa Sakralnego.
  5. Dziś po Mszy Świętej możemy wspomóc działalność charytatywną CARITAS naszej archidiecezji przez złożenie ofiary do skarbonki, która jest umieszczona po prawej stronie dużych drzwi wyjściowych.
  6. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY i TRZEŹWYMI BĄDŹCIE.
  7. Bardzo dziękujemy za Waszą stałą troskę o nasz klasztor i kościół, za modlitwę i ofiary składane na tacę, do skarbonek, przekazywane w zakrystii oraz wpłacane na konto naszego klasztoru. Ogarniamy Was i Wasze Rodziny naszą codzienną modlitwą. Wszystkim życzymy zdrowia i opieki Matki Bożej na cały tydzień.

Komentowanie jest wyłączone