XXX Niedziela zwykła – 27 listopada 2019

  1. Jutro w poniedziałek przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W naszej wspólnocie o. Tadeusz Goguł będzie obchodził swoje imieniny i zaprasza do wspólnej modlitwy w dniu swego patrona na mszę św. O godz. 6:30 . Natomiast w środę 30 października swój dzień imienin obchodzić będzie O. Przemysław Kryspin — magister ponowicjatu. Również zaprasza do wspólnego dziękczynienia na Mszy św. o godz. 6:30.
  2. W piątek przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym kościele będą odprawiane w porządku niedzielnym . Jest to I Piątek miesiąca. Na lubelskich cmentarzach przy ul. Lipowej, Unickiej oraz na Majdanku główne uroczystości rozpoczną się o 12:00. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać i ofiarować za nich odpust zupełny.
  3. W sobotę, 2 listopada, w dzień Zaduszny, Msze święte będziemy odprawiali jak w dni zwykle. Jest to też I Sobota miesiąca .Zapraszamy na mszę św. z komunią św. wynagradzającą o godz. 9:00 i na różaniec wynagradzający po Mszy św.
  4. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych. Kartki wypominkowe, wyłożone są na ławkach w świątyni. Czytelnie wypełnione z dobrowolną ofiarą — prosimy składać w zakrystii. Codziennie o godz. 18:30, odprawiamy różaniec, modląc się z zmarłych poleconych w wypominkach. A przez cały listopad o godz. 19:00 sprawowana będzie msza św. za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych.
  5. W zakrystii można nabyć prasę katolicką.
  6. Dziękujemy za Waszą życzliwość i ofiarność
  7. Życzymy dobrego wypoczynku naznaczonego Bożym błogosławieństwem.

Komentowanie jest wyłączone