XXV Niedziela Zwykła, 22 września 2013

1. W naszym kościele trwa Triduum przygotowujące do uroczystego przeżycia liturgicznego wspomnienia św. Ojca Pio. Dziś o godz. 1800 odbędzie się nabożeństwo przygotowane przez Grupę Modlitwy św. Ojca Pio, natomiast o godz. 1900 odprawiona zostanie Msza św. z kazaniem o Stygmatyku kapucyńskim. Intencje do św. o. Pio można składać w zakrystii. Uroczysta Mszę św. odprawiona zostanie jutro 23 września o godz. 1900. Poprzedzi ją nabożeństwo o godz. 1800. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżycia tego wspomnienia.

2. Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza w najbliższy wtorek 24 września na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie. Wspólne nabożeństwo rozpocznie się o godz. 18.00. Msza Święta w intencji uczestników zostanie odprawiona o godz. 19.00. Po niej, w dalszej części modlitwy wstawienniczej będziemy polecać Miłosierdziu Bożemu wszystkie trudne sprawy naszego życia.

3. Karmelici Bosi z klasztoru przy ul. Świętoduskiej zapraszają do wspólnego przeżycia Triduum ze św. Teresą od Dzieciątka Jezus. Początek w najbliższą niedzielę 29 września.

4. Powoli zbliża się dzień 4 października, w którym przypada uroczystość św. Franciszka z Asyżu. Msza św. wraz z liturgią Transitus – czyli wspomnieniem śmierci św. Franciszka – będzie sprawowana o godz. 1900. Przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Artur Miziński. Nadmieniamy, że w tym dniu w naszym kościele przeprowadzi On również wizytację pasterską w ramach prowadzonej w tym roku wizytacji dekanatu Lublin Śródmieście. Do uroczystości św. Franciszka przygotujemy się poprzez Triduum, które rozpocznie się we wtorek 1 października. Msze św. z kazaniem o tematyce franciszkańskiej we wtorek, środę i czwartek o godz. 15.30 i 19.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Biedaczyny z Asyżu.

5. Serdecznie dziękujemy za Waszą życzliwość, wsparcie duchowe i materialne. Odwzajemniamy się przed Panem Bogiem naszą modlitwą i wdzięczną pamięcią.

Komentowanie jest wyłączone