XXIX Niedziela Zwykła, 20 października 2013

1. Dziś w Kościele Katolickim rozpoczyna się tydzień misyjny pod hasłem „Miłosierdzie Boże dla całego świata”. W swoich modlitwach polecajmy Bogu naszych barci kapucynów – misjonarzy pracujących w Gabonie, w Gwatemali, w Australii, w Turcji, w Szwecji, w Belgii, w Anglii, na Łotwie i na Białorusi. Pamiętajmy też o narodach ewangelizowanych i o tych, którzy znoszą prześladowanie dla imienia Chrystusa.

2. Zapraszamy na wspólną modlitwę i Mszę św. za wstawiennictwem św. ojca Pio. W najbliższą środę 23 października o godz. 18.00 rozpocznie się nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, o 18.30 modlitwa różańcowa i o 19.00 Msza św. w intencjach, które możemy składać w zakrystii.

3. Zbliża się listopad, miesiąc w którym ogarniamy szczególną pamięcią i modlitwą zmarłych. Są już wyłożone kartki wypominkowe, na które wpisujemy czytelnie imiona zmarłych. Kartki te można składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych na kartkach – przez cały listopad – będziemy modlić się w kaplicy adoracji na różańcu – od godziny 18.15. O 19.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych.

4. Z serca dziękujemy za wszelkie formy wsparcia duchowego i materialnego.

Komentowanie jest wyłączone