XXIV Niedziela zwykła – 14 wrzesień 2014 r.

1. Katolickie Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów im. Jana Pawła II zaprasza po Mszy św. o godz. 13.00 do Sali tercjarskiej, gdzie prof. Mieczysław Ryba wygłosi prelekcję na temat: „Wybory samorządowe w Polsce 2014 roku. Rozważania na tle sytuacji społeczno-politycznej kraju”.

2. W tym tygodniu Liturgia Kościoła ubogaci nas:

– w poniedziałek 15 września wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Bolesnej;

– w środę 17 września świętem Stygmatów św. Franciszka z Asyżu;

– w czwartek 18 września świętem św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży.

3. W najbliższą sobotę 20 września naszym kościele rozpocznie się Triduum przygotowujące do uroczystego przeżycia liturgicznego wspomnienia św. Ojca Pio. Kazania przygotowujące głoszone będą podczas Mszy św. o godz. 15.30 i o godz. 19.00. Wieczorna Msza św. poprzedzona będzie nabożeństwem przygotowanym przez Grupę Modlitwy św. Ojca Pio. Początek nabożeństwa o godz. 18.00. Uroczysta Mszę św. odprawiona zostanie 23 września o godz. 19.00. Poprzedzi ją nabożeństwo o godz. 18.00. Intencje z podziękowaniami i prośbami można składać w zakrystii kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżycia Triduum.

4. Serdecznie dziękujemy za Waszą życzliwość, wsparcie duchowe i materialne. Odwzajemniamy się przed Panem Bogiem naszą modlitwą i wdzięczną pamięcią.

Komentowanie jest wyłączone