XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 31 sierpnia 2014 r.

1. Stowarzyszenie Opieki o. Pio – BONUM prowadzi akcję zbierania przyborów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin. Artykuły i przybory szkolne są zbierane również w dzisiejszą niedzielę. Członkowie Stowarzyszenia przekazują serdeczne podziękowania za wsparcie tej akcji.

2. Tradycyjnie 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Dzisiejsza szkoła staje się miejscem ścierania się różnych ideologii, które nie mają nic wspólnego z tradycyjnym modelem wychowaniem dzieci, opartym o wartości chrześcijańskie. Zachęcamy rodziców, dziadków, wychowawców i nauczycieli do zainteresowania się programami szkolnymi. Nie możemy pozwolić, aby polskie dzieci były narażone na ukryte formy deprawacji, szczególnie w przestrzeni płciowości i seksualności.

3. W dniach od 2 do 6 września kapucyńskie klasztory w Lublinie gościć będą młodych braci z Europy Środkowo-Wschodniej. Spotkanie będzie mieć charakter formacyjno-integracyjny. Prosimy Was o wsparcie modlitewne tego przedsięwzięcia, aby młodzi kapucyni byli ubogaceni obecnością w Lublinie.

4. W tym tygodniu obchodzimy dni odnowy duchowej. W pierwszy czwartek miesiąca pragniemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek miesiąca czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa i wynagradzamy za popełnione grzechy. Zaś pierwsza sobota miesiąca poświęcona jest czci oddawanej Niepokalanemu Sercu Maryi. Ona pragnie ocalić jak najwięcej osób i chce naszego zaangażowani w dzieło wynagradzania za popełnione grzechy.

5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości, wsparcie materialne i duchowe. Pamiętamy o Was w naszej codziennej modlitwie.

Komentowanie jest wyłączone