XIII Niedziela zwykła – 30 czerwca 2019

  1. W miesiącu lipcu i sierpniu w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 7:15. Natomiast w niedzielę i uroczystości w ciągu tych dwóch miesięcy wakacyjnych odprawiana będzie Msza św. o godz. 21:00.
  2. W Katedrze Lubelskiej trwają od wczoraj przygotowania do uroczystości Odpustowych – czas słuchania Słowa Bożego, modlitwy i wieczornych czuwań. Dziś podczas wszystkich Mszy świętych głoszone są nauki rekolekcyjne, w poniedziałek i wtorek, o godz. 9:00 i 19:00. W środę, 3 lipca w uroczystość odpustowa rozpocznie się o godz. 18:00 na Placu katedralnym nabożeństwem z modlitwą wstawienniczą. O godz. 19:00 zostanie uroczyście wniesiony obraz obraz Matki Bożej i rozpocznie się pontyfikalna Msza święta. Po Eucharystii ulicami miasta wyruszy procesja różańcowa.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej. W I czwartek miesiąca o godz. 18:30 w modlitwie różańcowej prosić będziemy o nowe powołania do służby Bożej. W I piątek Jest okazja do wynagradzania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 9:00 odbędzie się krótkie nabożeństwo wynagradzające. Pierwsza sobota miesiąca poświęcona jest czci oddawanej Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy po Mszy św. o godz. 9:00 do wspólnego uwielbienia naszej Matki i Przewodniczki na drodze pokuty i nawrócenia.
  4. Dziękujemy za Waszą życzliwości i ofiarność. Życzymy dobrego wakacyjnego wypoczynku naznaczonego Bożym błogosławieństwem.

Komentowanie jest wyłączone