XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 lipca 2017 r.

1.  W miesiącu lipcu i sierpniu w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 715. Natomiast w niedzielę i uroczystości w ciągu tych dwóch miesięcy wakacyjnych odprawiana będzie Msza św. o godz. 2100.

2.  Po raz kolejny obchodzimy w Archikatedrze Lubelskiej Święto Najświętszej Maryi Panny Płaczącej, ustanowione w 2014 roku przez Stolicę Apostolską na pamiątkę tzw. „Cudu lubelskiego”. Dnia 3 lipca w dzień odpustu o godz. 1900 uroczystej Mszy Świętej przewodniczyć będzie bp Jan Piotrowski, ordynariusz diecezji kieleckiej.

3.  W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej.W pierwszy czwartek godz. 1830w modlitwie różańcowej ubogaconej treściami nauczania o. Honorata Koźmińskiego prosić będziemy o nowe powołania do służby Bożej. W pierwszy piątek jest okazja do wynagradzania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie nabożeństwa wynagradzającego po Mszy św. o godz. 900.

4.  Serdecznie dziękujemy za Waszą życzliwości, wsparcie materialne i duchowe. Życzymy dobrego wakacyjnego wypoczynku naznaczonego Boży błogosławieństwem.

 

Komentowanie jest wyłączone