XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 czerwiec 2015 r.

1. W najbliższy wtorek przypada 23 dzień miesiąca. Zapraszamy więc wszystkich czcicieli św. ojca Pio do wspólnej modlitwy. Spotkanie modlitewne rozpoczniemy o godz. 18.00, przedstawiając dobremu Bogu przez wstawiennictwo Świętego Stygmatyka nasze podziękowania i prośby. O godz. 18.30 włączymy się w nabożeństwo czerwcowe, zaś o godz. 19.00 rozpocznie się Msza św. z Wigilii Uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Czytelnie wypisane kartki z podziękowaniami i prośbami można składać w zakrystii kościoła.

2. W środę 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. w naszym kościele odprawiane będą według porządku dnia powszedniego.

3.Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym, które stanowi odpowiednią pomoc w formacji duchowej własnego serca. W naszej świątyni codziennie o godz. 18.30 wspólnie śpiewamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, odmawiamy Akt Oddania, słuchamy krótkiego rozważania i otrzymujemy błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

4. Powoli przygotowujemy się Uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele jest to dzień odpustu. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. 29 czerwca o godz. 19.00.

5. Czterech naszych braci ponowicjuszy: Jan, Krzysztof, Aleksander i Michał kończą formację w nasze wspólnocie. W najbliższych dniach udadzą się do klasztoru na Poczekajce, gdzie od października rozpoczną studia seminaryjne. Dziękujemy naszym braciom za wspólne przeżywanie braterstwa, życzymy im dalszego radosnego przeżywania powołania kapucyńskiego. Was wszystkich, którzy przybywacie do naszej świątyni prosimy o modlitewną opiekę nad naszymi młodymi braćmi.

6. Serdecznie dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości, wsparcie materialne i duchowe. Obiecujemy codzienną modlitwę z prośbą o obfite błogosławieństwo Boże dla naszych dobrodziejów.

Komentowanie jest wyłączone