Wniebowstąpienie Pańskie – 1 czerwiec 2014 r.

1. Dziś po każdej Mszy św. zbierane są do puszek ofiary na potrzeby Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz w odezwie skierowanej do wszystkich Polaków, dziękuje za wcześniej złożone ofiary na budowę Narodowego Wotum Wdzięczności. Ponownie zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe tej inwestycji i zaprasza do duchowego włączenia się w Święto Dziękczynienia kościoła warszawskiego. Tegoroczne uroczystości są dedykowane Wielkiemu Polakowi św. Janowi Pawłowi II. Kanonizacja tak znaczącej dla historii Polski postaci, to wielki dar Opatrzności Bożej.

2. W piątek 30 maja rozpoczęliśmy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W sobotę, 7 czerwca zapraszamy na czuwanie modlitewne. Rozpoczniemy je o godz. 20.30 i zakończymy Mszą Świętą o godz. 24.00. Program obejmuje wspólną modlitwę, katechezę i adorację. Chcemy razem przyzywać Ducha Świętego, by odnawiał naszą wiarę i oblicze polskiej ziemi.

3. W tym tygodniu obchodzimy dni odnowy duchowej. W I czwartek miesiąca pragniemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W I piątek miesiąca czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa i wynagradzamy za popełnione grzechy. Zaś I sobota miesiąca poświęcona jest czci oddawanej Niepokalanemu Sercu Maryi. Ona pragnie ocalić jak najwięcej osób i chce naszego zaangażowani w dzieło wynagradzania za popełnione grzechy.

4. Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwo czerwcowe, które odprawiane będzie codziennie o godz. 18.30.

5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości, wsparcie materialne i duchowe. Pamiętamy o Was w naszej codziennej modlitwie.

Komentowanie jest wyłączone