VI Niedziela Wielkanocna – 26 maja 2019

  1. W najbliższy wtorek zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą uzdrowienia. Spotkanie rozpoczniemy o godz. 18:00 adoracją Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O godz. 18:30, włączymy się w nabożeństwo majowe, po którym w intencji uczestników zostanie odprawiona Msza św., a po Eucharystii dalszy ciąg modlitwy uzdrowienia i adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. W środę 29 czerwca wspomnienie liturgiczne św. Urszuli Ledóchowskiej dziewicy. W piątek 31 maja przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny jest to ostatni dzień nabożeństw majowych.
  3. W sobotę rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym, które w naszym kościele odprawiane będzie codziennie o godz. 18:30.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy do uwielbienia Maryi w tajemnicy jej Niepokalanego Serca. O godz. 9:00 Msza św. wotywna, a po Mszy św. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i wspólne uwielbienie Maryi w modlitwie różańcowej.
  5. Za tydzień w Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. W duchu eucharystycznego dziękczynienia wyrażamy naszą braterską wdzięczność wszystkim, którzy nawiedzają nasz kościół, wspólnie z nami się modlą, korzystają z sakramentów św., adorują Najświętszy Sakrament. Szczerze dziękujemy za złożone ofiary oraz za wszelkie oznaki życzliwości. Pamiętamy o Was w naszej codziennej modlitwie.

Komentowanie jest wyłączone