V Niedziela Wielkiego Postu – 29 marca 2020

1.W związku z kolejnymi ograniczeniami, na Mszy św. może przebywać najwyżej pięcioro wiernych, nie licząc celebransa I służby liturgicznej. Porządek Mszy św w naszym Kościele w zwykłe dni I w niedzielę pozostaje taki sam Zapewniamy też, że wszystkie przyjęte intencje będą odprawione. Spowiedź w naszym Kościele będzie kontynuowana w ustalonych godzinach jak wcześniej.

2. Zgodnie z zaleceniami Biskupa diecezji lubelskiej pierwszeństwo na Mszy św. mają osoby zamawiające intencję mszalną.

3.Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy pamiętają o nas, I wspierają nas ofiarami na konto Klasztoru i potrzeby kościoła. Dziękujemy bardzo za to wsparcie materialne.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Niedziela Męki Pańskiej, rozpoczynająca obchody Wielkiego Tygodnia. Niestety, Triduum Paschalne będzie celebrowane bez udziału wiernych. Zachęcamy Was, nasi Sympatycy i Dobrodzieje, żebyście łączyli się z nami w sposób duchowy korzystając z transmisji telewizyjnych i radiowych w dni Wielkiego Tygodnia.

5. Drodzy Bracia i Siostry, czas jest łaską. Na ten trudne dni niech Pan obdarzy Was pokojem, bo to, co teraz przeżywamy, może stać się dla nas wielkim błogosławieństwem. życzymy Wam dużo zdrowia duchowego I fizycznego. I do szybkiego zobaczenia!

Komentowanie jest wyłączone