OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29. 08. 2021 R.

  1. Za kilka dni kończą się wakacje. Dzieci i młodzież przystąpią do nowych zajęć w szkołach. Zachęcamy do rozpoczęcia tego trudnego roku szkolnego z Bogiem.
  2. Od tego tygodnia powracamy też do przedwakacyjnego porządku odprawiania Mszy świętych w dni zwykłe i w niedzielę. Dzisiaj po raz ostatni odprawiona zostanie Msza św. o godz. 21: 00, natomiast od 1 września powracamy do odprawiania Mszy św. o godz. 7:15.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: w pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąc. Zapraszamy w te dni na wspólną modlitwę wynagradzającą Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi.
  4. Kustosz sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej zaprasza na uroczystości odpustowe do Wąwolnicy w dniach 4 i 5 września, które będą połączone z dziękczynieniem za tegoroczne plony.
  5. Dziś możemy złożyć dar serca na Fundusz Wspierania Nauki Chrześcijańskiej Archidiecezji Lubelskiej. Te ofiary składamy do podpisanej skarbonki po prawej stronie dużych drzwi wyjściowych.  Za wszystkie ofiary z serca dziękujemy.
  6. W tym tygodniu w ramach zmian personalnych po Kapitule Prowincjalnej, które dokonują się w naszych klasztorach co trzy lata, wspólnotę w tym klasztorze opuści siedmiu Braci, a na ich miejsce dołączy dziewięciu nowych Braci. Polecamy Waszej modlitwie tych wszystkich naszych Braci, którzy posługiwali i będą posługiwać w tym kościele.
  7. Serdecznie dziękujemy za składane ofiary na rzecz kościoła i klasztoru. Wszystkim naszym Dobrodziejom i Przyjaciołom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Komentowanie jest wyłączone