OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22. 08. 2021 R.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominać: we wtorek święto św. Bartłomieja – apostoła, w środę wspomnienie św. Ludwika IX – króla Francji i patrona FZŚ, w piątek św. Moniki, a w sobotę św. Augustyna – biskupa i doktora kościoła.
  2. Czcicieli św. o. Pio zapraszamy jutro 23. 08. na nabożeństwo o godz. 18:00 i Msze Świętą wotywną o świętym Stygmatyku o godz. 19:00.
  3. W czwartek 26 sierpnia w kościele w Polsce uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Święte w naszym kościele według porządku powszedniego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, aby pogłębiać swoją wiarę. GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA w zakrystii naszego kościoła.
  5. Wszystkim, którzy nawiedzają nasz kapucyński kościół i dzielą się z nami swoją życzliwością, dobrocią i ofiarą, składamy serdeczne Bóg zapłać! Zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was i za Wasze Rodziny. A na nadchodzący tydzień życzymy Bożej łaski i opieki świętych Patronów, których w tym tygodniu będziemy wspominać. 

Komentowanie jest wyłączone