OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25. 07. 2021 R.

  1. APEL PKEP – na stronie internetowej Archidiecezji Lubelskiej.
  2. W odpowiedzi na apel Ks. Arcybiskupa informujemy, że ofiary na rzecz poszkodowanych w nawałnicach można złożyć do podpisanej skarbonki po lewej stronie drzwi wyjściowych z kościoła.
  3. Dzisiejszą niedzielę Papież Franciszek ogłosił Światowym Dniem Dziadków i Osób Starszych. Pamiętajmy o naszych bliskich w podeszłym wieku nie tylko dziś ale zawsze.
  4. Dziś także jest patronalne święto kierowców i ich patrona św. Krzysztofa. Jak co roku tego dnia jest organizowana ogólnopolska akcja zbierania ofiar na pojazdy dla polskich misjonarzy  MIVA POLSKA. Ofiary na ten cel można złożyć do podpisanej skarbonki umieszczonej na ścianie z tyłu kościoła po prawej stronie dużych drzwi wyjściowych.
  5. Jutro w liturgii wspominamy świętych Annę i Joachima, rodziców Matki Bożej i dziadków Pana Jezusa, w czwartek 29 lipca wspomnienie św. Marty, a w sobotę 31 lipca św. Ignacego z Loyoli – kapłana i założyciela zakonu księży jezuitów.
  6.  Bardzo dziękujemy za waszą życzliwość względem naszej
    wspólnoty, klasztoru i kościoła, za modlitwy i ofiary. Wszystkim Wam życzymy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.
  7.  Odpowiadając na prośbę Księży Biskupów pomódlmy się w intencji wszystkich ofiar powodzi i kataklizmów w Polsce i w Europie. Pod Twoją obronę…

Komentowanie jest wyłączone