OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 08. 08. 2021 R.

  1. Trwa miesiąc sierpień, miesiąc Matki Bożej, czas pielgrzymek pieszych, dobrowolnej abstynencji od alkoholu i zbierania plonów przez rolników. Pamiętajmy w swoich modlitwach o tych, którzy jej szczególnie potrzebują.
  2. Jutro swoje imieniny obchodzi nasz współbrat o. prof. Roland Prejs. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Solenizanta, na godz. 6:30.
  3. W tym tygodniu w liturgii kościoła będziemy wspominać: – jutro wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża – dziewicy i męczennicy, Patronki Europy; – we wtorek 10 sierpnia – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; – w środę 11 sierpnia – św. Klarę, dziewicę; – w sobotę 14 sierpnia – św. Maksymiliana Marię Kolbego, kapłana i męczennika. Zapraszamy w te dni do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo tych świętych Patronów.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość ku czci Matki Bożej Wniebowziętej. Tego dnia błogosławimy kwiaty, zioła i owoce.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej w zakrystii naszego kościoła.
  6. Wszystkim naszym dobroczyńcom i sympatykom, tym którzy nawiedzają nasz kościół i wspierają naszą wspólnotę i naszą posługę modlitwą, życzliwością i ofiarą składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ, i życzymy Bożej łaski na nadchodzący tydzień. 

Komentowanie jest wyłączone