OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27. 06. 2021 R.

  1. W kalendarzu liturgicznym będziemy wspominać: jutro 28 czerwca św. Ireneusza, biskupa i męczennika, w sobotę 3 lipca święto św. Tomasza, Apostoła.
  2. We wtorek 29 czerwca w naszym kościele odpust ku czci świętych Apostołów Piotra Pawła. Uroczysta suma odpustowa będzie o godz. 11:30, na którą serdecznie zapraszamy. Tego dnia Msze w naszym kościele jak w każdą niedzielę, z jednym wyjątkiem, nie będzie Mszy o godz. 13:00, ale będzie Msza o godz. 15:30. Ofiary na tace tego dnia będą przekazane na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej: – I czwartek miesiąca — zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne w naszym kościele na godz. 18:15 oraz na modlitwę w intencji nowych powołań do kapłaństwa i zakonu, – w I piątek miesiąc zapraszamy na Mszę św. z komunią wynagradzającą Najświętszemu Serca Jezusa na godz. 9:00, – w I sobotę zapraszamy wszystkich Czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na wspólną modlitwę, którą rozpoczniemy śpiewem godzinek o 8:40, o 9:00 Msza Święta wynagradzająca, a po niej różaniec z medytacją fatimską.
  4. W miesiącu lipcu i sierpniu w naszym kościele następują zmiany w porządku celebracji Mszy Świętych. W dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 7:15. Natomiast w niedzielę i uroczystości ostatnia Msza będzie odprawiana o godz. 21:00.
  5. Wszystkim Wam, nawiedzającym nasz kościół dziękujemy za stałą życzliwość i ofiarność. Dla tych którzy rozpoczynają swoje wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku naznaczonego Bożym błogosławieństwem.
  6. Komunikat ks. Arcybiskupa Stanisława Budzika – do odczytania na stronie internetowej Archidiecezji Lubelskiej.

Komentowanie jest wyłączone