OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20. 06. 2021 R.

  1. Przypominamy wiernym i prosimy o przekazanie tej informacji swoim bliskim, że od dziś Biskupi Polscy znieśli dyspensę od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej w kościołach, która była wprowadzona w związku z pandemią.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać, jutro św. Alojzego Gonzagę – zakonnika. A w czwartek 24 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze Święte w naszym kościele według porządku powszedniego.
  3. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy na wspólną modlitwę we środę 23 czerwca, o godz. 19:00 Msza Święta wotywna w intencjach złożonych w zakrystii. Tego dnia w Polsce obchodzi się DZIEŃ OJCA. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych i żyjących Ojcach, wypraszając dla nich obfitość Bożych łask przez wstawiennictwo św. o. Pio i św. Józefa.
  4. W tym tygodniu kończy się rok szkolny. Dzieciom i młodzieży już dziś życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji.
  5. Wszystkim naszym Przyjaciołom i Sympatykom, dziękujemy za wszelkie dobro, za wsparcie materialne kościoła, klasztoru i naszej kapucyńskiej Wspólnoty. Niech dobry Bóg błogosławi Wam i waszym Rodzinom.

Komentowanie jest wyłączone