OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – X NIEDZIELA ZWYKŁA – 06. 06. 2021 R.

  1. Miesiąc czerwiec poświęcony jest czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym, które w naszym kościele odprawiane jest codziennie o godz. 18.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać: – we wtorek 8 czerwca wspomnienie św. Jadwigi Królowej; – w piątek 11 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; – w sobotę 12 czerwca wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.  
  3. Także w sobotę 12 czerwca tu w naszym kościele będziemy przyzywać wstawiennictwa błogosławionych: Aniceta Koplińskiego, Henryka Krzysztofika, Floriana Stępniaka prezbiterów, Feliksa Chojnackiego i Floriana Duckiego, zakonników kapucyńskich, których św. Jan Paweł II ogłosił męczennikami drugiej wojny światowej. Tych pięciu Braci jest uwiecznionych na obrazie po lewej stronie prezbiterium naszego kościoła.
  4. Dziś po Mszy Świętej możemy wesprzeć ŚWIĄTYNIĘ OPATRZNOŚCI BOŻEJ w Warszawie. Ofiary na ten cel możemy wrzucać do podpisanej skarbonki przy wyjściu z kościoła po prawej stronie dużych drzwi. 
  5. Archidiecezjalne Studium Organistowskie przygotowujące do posługi organisty kościelnego, ogłasza nabór kandydatów na pierwszy rok. Więcej informacji na stronie internetowej Studium i na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła.
  6. Drodzy Bracia i Siostry dziękujemy wam za wszelkie dobro „duchowe i materialne”, za Waszą stałą obecność z nami.  Życzymy Wam i waszym Rodzinom, aby Bóg umacniał waszą wiarę, nadzieję i miłość, oraz udzielał Wam swojego błogosławieństwa, o co się modlimy dla Was codziennie w naszych zakonnych modlitwach.

Komentowanie jest wyłączone