OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 16. 05. 2021 R.

  1. Dziś w naszym kościele na Poczekajce ks. bp. Józef Wróbel wyświęci naszych dwóch Braci na kapłanów i dwóch na diakonów. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  2. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać świętych franciszkańskich:- w poniedziałek 17 maja św. Paschalisa Baylona, zakonnika; – we wtorek 18 Święto św. Feliksa z Cantalice, zakonnika i patrona dzieci; – we środę 19 maja św. Kryspina z Viterbo, zakonnika; – w czwartek 20 maja św. Bernardyna ze Sieny, prezbitera; – a w sobotę 22 wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy.
  3. W dzień św. Feliksa według tradycji w naszych kościołach odbywa się namaszczenie olejami św. Feliksa dzieci i dorosłych. Zapraszamy więc wszystkich, ale szczególnie dzieci tego dnia na Msze Świętą do naszego kościoła. Namaszczenie będzie podczas każdej Mszy.
  4. W piątek rozpoczęliśmy nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy nowennowe odmawiane są podczas nabożeństw majowych, które w naszym kościele są codziennie o godz. 18:30.
  5. Serdecznie dziękujemy za składane ofiary na rzecz naszego kościoła i klasztoru oraz za wszelkie oznaki życzliwości oraz za wsparcie duchowe. Pamiętamy o Was w naszej codziennej modlitwie.

Komentowanie jest wyłączone