OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25. 04. 2021 R.

  1. Dzisiejsza IV niedziela wielkanocna nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza i rozpoczyna Tydzień Modlitw o nowe powołania. Zachęcamy do modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, oraz o wierność i świętość dla wszystkich powołanych do służby Bożej w Kościele.
  2. Dziś swoje imieniny obchodzą dwaj nasi Bracia: Marek Wółkiewicz i Jarosław Stefaniak. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Solenizantów w poniedziałek czyli jutro o godz. 6:30.
  3. W czwartek w liturgii Kościoła święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, Patronki Europy.
  4. W sobotę 1 maja wspomnienie św. Józefa Robotnika. W tym dniu rozpoczynamy najpiękniejszy w roku miesiąc maj. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie majowym, które w naszym kościele odprawiane będzie przez cały miesiąc o godz. 18:30. Będzie to dobra sposobność do pogłębienia i ugruntowania osobistej pobożności maryjnej w czasie jaki obecnie przeżywamy.
  5. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na wspólną modlitwę, o 8:40 Godzinki do Matki Bożej, o 9:00 Msza Święta i po Mszy różaniec z medytacją fatimską.
  6. Dziękujemy Wam Dobrodzieje, Przyjaciele i Sympatycy naszego Kościoła za wszelkie dobro, za wsparcie w tym trudnym dla wszystkich czasie, za Waszą obecność, za modlitwę, za ludzką życzliwość i ofiary. Życzymy Wszystkim zdrowia, Bożego pokoju i błogosławieństwa.  

Komentowanie jest wyłączone