Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2019

  1. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny w naszym Kościele nie będzie Mszy św. o godz. 6.00 rano. Pozostałe Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego. Czytany będzie też List Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz zbierane ofiary na potrzeby tej katolickiej Uczelni.
  2. Trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Modlitwy nowennowe są odmawiane o godz. 18:45
  3. We wtorek Wielkanocny 23 kwietnia Bracia: Wojciech Gwiazda i Jerzy Obłoza obchodzą swoje imieniny. Msza św. w intencji solenizantów sprawowana będzie we wtorek o godz. 6:30. Dwa dni później w czwartek 25 kwietnia kolejni dwaj Bracia Marek Wółkiewicz i Jarosław Stefaniak także mają swój dzień imienin. Msza w ich intencji sprawowana będzie w czwartek o godz. 6:30. Pamiętajmy o solenizantach w naszych modlitwach.
  4. W tym roku organizujemy dwie samolotowe pielgrzymki. W dniach od 9-16 września do Ziemi Świętej do Izraela i Palestyny oraz do Fatimy do Portugalii w dniach od 11-18 października. Informatory o tych pielgrzymkach znajdują się w zakrystii naszego Kościoła.
  5. Dziękujemy wszystkim Dobrodziejom i Sympatykom naszego Kościoła. Za pamięć o nas za nadesłane życzenia świąteczne oraz złożone ofiary przy różnych okazjach na utrzymanie Kościoła i Klasztoru. Pamiętamy o Was w naszej braterskiej modlitwie.

Komentowanie jest wyłączone