Niedziela Świętej Rodziny – 29 grudnia 2019

  1. We wtorek na godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku kalendarzowego 2019. Msza św. dziękczynna za miniony rok o godzinie 19.00.
  2. W środę, 1 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Pokoju i początek nowego roku. Msze św. według porządku niedzielnego. Odpust zupełny można uzyskać za odśpiewanie hymnu “O Stworzycielu Duchu przyjdź”. Obowiązuje nas tego dnia uczestnictwo we Mszy św., z tytułu, że jest to święto nakazane.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Odnowy Wewnętrznej: • I czwartek m-ca – adoracja w intencji nowych powołań kapłańskich od godziny 18:15. 00 • I piątek – Msza św. z komunią św. wynagradzającą Najświętszemu Sercu Jezusa o-godz. 9:00 . I sobota – Msza św. z komuną św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 9:00 a po Eucharystii różaniec wynagradzający i czuwanie modlitewne.
  4. Klasztor nasz z„Biurem, Podróży “OLIMP” organizuje pielgrzymkę do Kazachstanu i Uzbekistanu w dniach od 22 maja do 2 czerwca 2020 roku. Program pielgrzymki można otrzymać w zakrystii naszego Kościoła.
  5. Wszystkim Rodzinom z okazji dzisiejszego święta życzymy opieki Świętej Rodziny z Nazaretu i nieustannego błogosławieństwa na trwanie w jedności i miłości. Dziękujemy również za wszelkie dobro, za wsparcie materialne na potrzeby kościoła, klasztoru i za wszelką troskę duchową i materialną.

Komentowanie jest wyłączone