III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07. 03. 2021 R.

  1. W związku z tym, że żyjemy w stałym zagrożeniu epidemicznym, przypominamy i prosimy bardzo mocno o czujność i ostrożność, o zachowanie dystansu i zakrywanie ust i nosa. To wszystko po to, abyśmy mogli wspólnie, w zdrowiu i bezpieczeństwie,  bez trudności modlić się w naszej świątyni i chwalić Pana, nie tylko w wielkim poście ale także w nadchodzące święta wielkanocne.
  2. Przeżywamy szczególny czas w liturgii Kościoła jakim jest Wielki Post.  Zapraszamy do naszej świątyni na wspólne rozważanie męki Pańskiej podczas nabożeństw wielkopostnych. W każdą niedzielę Gorzkie Żale o godz. 18:15. W piątki są cztery nabożeństwa drogi krzyżowej, o godz. 9:30, o 16:00, o godz. 18:00 i ostatnie przygotowane przez młodzież o godz. 19:30.
  3. Jak zawsze bardzo dziękujemy Wam za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszej kapucyńskiej wspólnoty, i zapewniamy o naszej codziennej wdzięcznej modlitwie za Was i za Wasze Rodziny. Dziękujemy też za ofiary pozostawiane w skarbonce NA CHLEB ŚW. ANTONIEGO, które w całości przeznaczone są na potrzeby ubogich, których wspieramy, między innymi przez stałe rozdawanie pieczywa i paczek żywnościowych. Za wszelkie dobro, którego doświadczamy niemal codziennie  mówimy wielkie BÓG ZAPŁAĆ!

Komentowanie jest wyłączone