III Niedziela Wielkanocna – 26 kwietnia 2020

  1. Dziś rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  2. W środę Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, Patronki Europy.
  3. W piątek wspomnienie św. Józefa Robotnika. W tym dniu rozpoczynamy najpiękniejszy w roku miesiąc maj. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie majowym, które w naszym kościele odprawiane będzie przez cały miesiąc o godz. 18:30. Będzie to dobra sposobność do pogłębienia i ugruntowania osobistej pobożności maryjnej.
  4. W tym roku Uroczystość NMP Królowej Polski przeniesiona jest z Niedzieli 3 maja , na sobotę 2 maja. Msze święte w naszym Kościele będą odprawiane w porządku niedzielnym.
  5. W nadchodzącym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej. W Pierwszy Piątek miesiąca będzie okazja do wynagradzania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Msza św. z komunią św. wynagradzającą zostanie odprawiona o godz. 9.00 a po Eucharystii będzie Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusa. W Pierwszą Sobotę miesiąca pragniemy uczcić Niepokalane Serce Maryi. Zapraszamy na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu za dwadzieścia dziewiąta, na Mszę o godz. 9:00 z komunią św. wynagradzającą i Różaniec wynagradzający z 15 minutową medytacją po Mszy św.
  6. Serdecznie dziękujemy za Waszą życzliwość, wsparcie materialne i duchowe. W naszej braterskiej modlitwie polecamy Was miłosierdziu Bożemu.

Komentowanie jest wyłączone