III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18. 04. 2021 R.

  1. Dziś w Kościele rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do tego, abyśmy często sięgali do tej Księgi Życia jaką jest Pismo Święte.
  2. W piątek 23 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa Męczennika, głównego Patrona Polski oraz Patrona naszej Warszawskiej Prowincji Kapucynów. Msze Święte w naszym Kościele będą sprawowane według porządku zwykłego. W tym dniu dwaj nasi Bracia Wojciech Gwiazda i Jerzy Obłoza obchodzą swoje imieniny. Msza Święta dziękczynna za solenizantów zostanie odprawiona o godz. 6.30. Z racji na uroczystość, tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Czcicieli św. o. Pio, jak co miesiąc dwudziestego trzeciego dnia miesiąca, zapraszamy na wieczorną modlitwę, o 18:00 nabożeństwo, a po nim Msza Święta w intencjach zanoszonych do Boga przez Świętego Kapucyna.
  4. W sobotę w naszym zakonie święto św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika.
  5. W zakrystii naszego kościoła można nabyć prasę katolicką: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY. Zachęcamy do czytania, aby pogłębiać swoją wiarę.
  6. Jak zawsze bardzo dziękujemy za Waszą stałą życzliwość względem naszej kapucyńskiej wspólnoty, za wsparcie duchowe i materialne, jakiego doświadczamy nieustannie. Zapewniamy Was o naszej codziennej wdzięcznej modlitwie za Was i za Wasze Rodziny.

Komentowanie jest wyłączone