I Niedziela Wielkiego Postu, 17 lutego 2013

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, które pozwalają nam coraz bardziej zgłębiać Tajemnice Odkupienia w męce i śmierci Jezusa Chrystusa. W naszym kościele Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 18.00 i 19.30. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 18:15.

2. Zapraszamy na wspólną modlitwę i Mszę św. za wstawiennictwem św. ojca Pio. W najbliższą sobotę 23 lutego o godz. 18.00 rozpocznie się nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, a o 19:00 Msza św. w intencjach, które możemy składać w zakrystii.

3. Duszpasterze Służby Zdrowia, Farmaceutów i Diagnostów Laboratoryjnych Archidiecezji Lubelskiej zapraszają wszystkich pracowników tych środowisk do udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które odbędą się w dniach 22 – 24 lutego br. o godz. 19:00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie przy ul. Staszica. Rekolekcje poprowadzi ks. prałat dr Tadeusz Pajurek. Szczegóły na plakacie przy wyjściu.

4. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na rzecz ubogich przychodzących do naszej klasztornej furty.

5. Z tyłu kościoła są wyłożone Rachunki sumienia. Zachęcamy do ich nabycia. Są one pomocne w przygotowaniu do dobrej spowiedzi wielkopostnej.

Komentowanie jest wyłączone