30.04.2023 – IV Niedziela Wielkanocna

  1. Jutro rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 18.00.
  2. W Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, 3 maja, msze św. w naszym kościele będą odprawiane według porządku niedzielnego.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej: – I czwartek miesiąca –tego dnia zapraszamy na nabożeństwo majowe na godz. 18:00, połączone z modlitwą o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; I piątek miesiąca jest okazją do wynagradzania Najświętszemu Serca Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata, zachęcamy do przyjęcia komunii św. w tej intencji. W I sobotę miesiąca po mszy św. o godzinie 9-tej odmówimy różaniec z rozważaniami.
  4. Oprócz Uroczystości Matki Bożej Królowej Polski, 3 maja, w najbliższym tygodniu będziemy obchodzili: 2 maja: wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła; 4 maja: wspomnienie św. Floriana, męczennika; w piątek 6 maja: święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
  5. Bardzo dziękujemy za Waszą stałą troskę o nasz klasztor i kościół, za modlitwę i ofiary przekazywane w różnej formie na potrzeby naszej kapucyńskiej wspólnoty. Ogarniamy Was i Wasze Rodziny naszą codzienną modlitwą.

Komentowanie jest wyłączone