30.01.2022 – IV Niedziela Zwykła

  1. W środę w liturgii Święto Ofiarowania Pańskiego i Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu dziękujemy wszystkim osobom konsekrowanym, szczególnie tym, habitowym i bezhabitowym, za ich posługę i modlitwę, oraz życzymy ewangelicznej radości i błogosławionych owoców tej posługi. 2 lutego Msze Święte w naszym kościele według porządku powszedniego tj. o godzinie 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 15.30 i 18.30. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy Świętej. Jak co roku ofiary na tace tego dnia są wsparciem dla klasztorów klauzurowych Sióstr Kapucynek.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Jana Bosko, w piątek będziemy wspominać św. Józefa z Leonissy, a w sobotę wspomnienie św. Agaty – dziewicy i męczennicy, oraz związane z Tą świętą poświęcenie chleba i wody.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Zapraszamy w te dni na wspólna modlitwę, nabożeństwa, a przede wszystkim na Eucharystię. W pierwszą sobotę miesiąca po mszy św. o godzinie 9-tej odmówimy różaniec z rozważaniami.
  4. We wtorek kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu będzie zamknięta ze względu na prace porządkowe.
  5. Wszystkim wam Bracia i Siostry życzymy Bożego Błogosławieństwa i dziękujemy za Wasze codzienne świadectwo wiary, za stałą obecność w naszym kościele, za wspólną modlitwę oraz za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszej kapucyńskiej wspólnoty.

Komentowanie jest wyłączone