3 Niedziela Adwentu, 15 grudnia 2013 r.

1. Rekolekcje rozpoczynające się dniem dzisiejszym potrwają do wtorku 17 grudnia. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w poniedziałek i wtorek na Mszach świętych o godzinie: 6.20; 9.00; 15.30 i 19.00. Udział w rekolekcjach ma wymiar formacji naszej wiary oraz przygotowania do obchodów Bożego Narodzenia. Zapraszamy do uczestnictwa i skorzystania z tego czasu łaski.

2. W czasie Adwentu w naszym kościele są śpiewane Godzinki o Najświętszej Maryi Pannie: – w dni powszednie o godz. 6.00. – Msza św. roratnia w dni powszednie bezpośrednio po Godzinkach o godz. 6.20.

3. Dzisiaj Siostry i Bracia z Franciszkańskiego Zakonu Świeckich wraz z młodzieżą rozprowadzają sianko na stół wigilijny i zbierają do puszek ofiary. Będą one przeznaczone na pomoc dla ubogich rodzin oraz wsparcie dla młodzieży podczas rekolekcji. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne. W zakrystii są również świece „Caritas” na stół wigilijny. Zakup świecy stanowi wyraz naszego wsparcia materialnego dla osób potrzebujących pomocy. Przy tej okazji zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

5. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wsparcie naszego kościoła i klasztoru. Polecamy Was codziennej modlitwie za naszych Dobrodziejów.

Komentowanie jest wyłączone