27.08.2023 – XXI Niedziela Zwykła

  1. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy obchodzili: w poniedziałek, 28 sierpnia – wspomnienie św. Augustyna, biskupa; 29 sierpnia – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. Za kilka dni skończą się wakacje. Dzieci i młodzież powrócą do szkół. Wspierajmy uczniów i nauczycieli swoją modlitwą.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywali dni odnowy duchowej: I piątek miesiąca, który jest okazją do wynagradzania Najświętszemu Serca Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata; zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18:00. W I sobotę miesiąca po mszy św. o godz. 9.00 odmówimy różaniec z rozważaniami.
  4. W sierpniu i wrześniu dokonują się zmiany personalne w naszej wspólnocie:
  • W minionym tygodniu przybył do nas br. Grzegorz Świderski, któremu życzymy światła Ducha Świętego w posłudze duszpasterskiej;
  • W najbliższym tygodniu opuszczą nas: br. Grzegorz Jóźwiak oraz br. Andrzej Zajkowski, którym dziękujemy za wszelkie dobro, które dzięki nim dokonywało się w naszym kościele i wspólnocie zakonnej;
  1. W następną niedzielę, 3 września, będziemy obchodzili imieniny braci Grzegorza Gutka i Grzegorza Świderskiego. Zapraszamy na mszę św. w ich intencji, w dniu imienin o godz. 11.00.
  2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej w zakrystii naszego kościoła.
  3. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nawiedzają nasz kościół i wspierają nas swoją modlitwą i ofiarą. Na nadchodzący tydzień pracy i odpoczynku życzymy Wam wszystkim Bożego błogosławieństwa.

Komentowanie jest wyłączone