26.06.2022 – XIII Niedziela Zwykła

  1. W środę 29 czerwca w naszym kościele odpust ku czci świętych Apostołów Piotra Pawła. Uroczysta msza św. odpustowa będzie o 18:30, na którą już dziś serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej: I piątek miesiąca jest okazją do wynagradzania Najświętszemu Serca Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata, zachęcamy do przyjęcia komunii św. w tej intencji. W I sobotę miesiąca po mszy św. o godzinie 9-tej odmówimy różaniec z rozważaniami.
  3. W najbliższy wtorek, 28 czerwca, Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Eucharystię o godzinie 18.30, a po niej na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.
  4. W środę 29 czerwca, swoje imieniny będzie obchodził nasz współbrat, Piotr Krawczyk który jest wikarym w naszej wspólnocie. Zapraszamy tego dnia na mszę św. o godz. 7:00, podczas której będziemy się modlić w jego intencji.
  5. Po mszy św. o godzinie 18:30 przez cały miesiąc czerwiec Wspólnota ewangelizacyjna Eleos zaprasza młodzież studencką oraz pracującą na otwarte spotkania. Zapraszamy wszystkich którzy szukają miejsca gdzie mogą pogłębić wiarę napić się dobrej kawy w towarzystwie osób otwartych na drugiego człowieka.
  6. Wszystkim Wam, nawiedzającym nasz kościół dziękujemy za stałą życzliwość i ofiarność. Dla tych którzy rozpoczynają swoje wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku naznaczonego Bożym błogosławieństwem.

Komentowanie jest wyłączone