26.05.2024 – Niedziela Trójcy Świętej

W czwartek 30 maja Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. W Archikatedrze, która jest naszym Kościołem parafialnym , uroczystość rozpocznie się Mszą świętą o godz. 10:00, pod przewodnictwem Pasterza Archidiecezji Lubelskiej Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika. Po mszy św. wyruszy procesja eucharystyczna. W naszym kapucyńskim kościele w tym dniu Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego z dwoma wyjątkami, nie będzie Mszy o godz. 9:30 i 11:00.

→Miesiąc czerwiec poświęcony jest czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym, które w naszym kościele odprawiane jest codziennie o godz. 18.00.

Wspólnota Eleos zaprasza 31 maja w piątek po mszy św. o godzinie 18.30 na adorację Krzyża. Natomiast byłych członków wspólnoty, którzy kiedyś uczestniczyli w formacji wspólnoty Eleos, na spotkanie 2 czerwca po Mszy św. o godzinie 13.00. Spotkanie odbędzie się na salce Eleosu.

W dzisiejszą niedzielę Instytut Pamięci Narodowej w Lublinie zaprasza na wystawę ”BRACIA KAPUCYNI 300 lat w LUBLINIE”. Wystawa jest ustawiona przed naszym klasztorem. Serdecznie zapraszamy.

Wszystkim Przyjaciołom, Sympatykom i Dobrodziejom naszego Klasztoru i Kościoła składamy podziękowania za stałą życzliwość, wsparcie oraz dary duchowe i materialne również te przeznaczone na nasz jubileusz. W ramach wdzięczności zapewniamy Was o naszej modlitwie.

Komentowanie jest wyłączone