24.07.2022 – XVII Niedziela Zwykła

1. Dziś wspominamy patronalne święto kierowców i ich patrona św. Krzysztofa. Jak co roku tego dnia jest organizowana ogólnopolska akcja zbierania ofiar na pojazdy dla polskich misjonarzy MIVA POLSKA. Ofiary na ten cel można złożyć do podpisanej skarbonki umieszczonej na ścianie z tyłu kościoła po prawej stronie dużych drzwi wyjściowych.

2. Jutro w liturgii święto świętego Jakuba Apostoła, we wtorek wspominamy świętych Annę i Joachima, rodziców Matki Bożej i dziadków Pana Jezusa, w piątek wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza.

3. 3 sierpnia na Jasną Górę wyruszy Lubelska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania w kapucyńskiej Grupie nr 3. Zapisy na stronie internetowej pielgrzymki lub stacjonarnie. Można również wesprzeć organizację pielgrzymki w ramach Funduszu „Idę z Tobą”. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

4. Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej. Można Ją otrzymać w zakrystii Kościoła.

5. Bardzo dziękujemy za waszą życzliwość względem naszej wspólnoty, klasztoru i kościoła, za modlitwy i ofiary. Wszystkim Wam życzymy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.

Komentowanie jest wyłączone