23.07.2023 – XVI Niedziela Zwykła

  1. We wtorek wspominamy patronalne święto kierowców i ich patrona św. Krzysztofa. Jak co roku jest organizowana ogólnopolska akcja zbierania ofiar na pojazdy dla polskich misjonarzy MIVA POLSKA. Ofiary na ten cel można złożyć do podpisanej skarbonki umieszczonej na ścianie z tyłu kościoła po prawej stronie dużych drzwi wyjściowych.
  2. We wtorek 25 lipca, swoje imieniny będzie obchodził nasz współbrat, o. Krzysztof Groszyk zapraszamy tego dnia na mszę św. o godz. 7:00, podczas której będziemy się modlić w intencji solenizanta.
  3. We wtorek w liturgii święto świętego Jakuba Apostoła, w środę wspominamy świętych Annę i Joachima, rodziców Matki Bożej i dziadków Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza.
  4. 3 sierpnia na Jasną Górę wyruszy Lubelska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania w kapucyńskiej Grupie nr 3, która jest organizowana w parafii na Poczekajce. Zapisy na stronie internetowej pielgrzymki lub stacjonarnie. Można również wesprzeć organizację pielgrzymki w ramach Funduszu „Idę z Tobą”.
  5. W zakrystii naszego kościoła można nabyć prasę katolicką: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY. Zachęcamy do czytania, aby pogłębiać swoją wiarę.
  6. Wszystkim Przyjaciołom, Sympatykom i Dobrodziejom naszego Klasztoru i Kościoła składamy podziękowania za stałą życzliwość, wsparcie oraz dary duchowe i materialne. W ramach wdzięczności zapewniamy Was o naszej modlitwie.

Komentowanie jest wyłączone