21.08.2022 – XXI Niedziela Zwykła

  1. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy obchodzili: w poniedziałek, 22 sierpnia – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej; w środę, 24 sierpnia – święto św. Bartłomieja, Apostoła; w czwartek, 25 sierpnia – wspomnienie św. Ludwika IX, króla, patrona Franciszkańskiego Zakonu Świeckich; w piątek, 26 sierpnia – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej; w sobotę, 27 sierpnia – wspomnienie św. Moniki.
  2. We wtorek, 23 sierpnia, zapraszamy na nabożeństwo do św. o. Pio, które rozpoczniemy o godzinie 17.30. Intencje do modlitwy można złożyć w zakrystii.
  3. W uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, 26 sierpnia, porządek mszy św. w naszym kościele taki, jak w dzień powszedni; ze względu na uroczystość liturgiczną tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej w zakrystii naszego kościoła.
  5. Wszystkim naszym dobroczyńcom i sympatykom, tym którzy nawiedzają nasz kościół i wspierają naszą wspólnotę i naszą posługę modlitwą, życzliwością i ofiarą składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ, i życzymy Bożej łaski na nadchodzący tydzień. 

Komentowanie jest wyłączone