21.01.2024 – III Niedziela Zwykła

Dziś w Kościele powszechnym obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego, która w zamyśle papieża Franciszka ma prowadzić do wzrostu świadomości religijnej oraz bliskiej znajomości Pisma Świętego. Jest to zaproszenie dla nas do częstego czytania i rozważania Słowa Bożego oraz umocnienie w postanowieniu tych z nas, którzy już to czynią.

Trwamy w tygodniu modlitw o JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN, który zakończy się w święto Nawrócenia św. Pawła, a więc 25 stycznia. Za aktywne włączenie się w budowanie jedności Kościoła w czasie trwania Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan np. przez modlitwę, post, jałmużnę, studium, itp. i wzięcie udziału w zakończeniu Tygodnia, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Zapraszamy na Mszę Święta za wstawiennictwem św. O. Pio – we wtorek o godz. 18:30. Nabożeństwo rozpoczniemy o godzinie 17.30. Intencje do modlitwy można złożyć w zakrystii.

W niedzielę 28 stycznia, swoje imieniny będzie obchodził nasz współbrat, o. Radomir Kryński. Zapraszamy tego dnia na mszę św. o godz. 11:00, podczas której będziemy się modlić w jego intencji.

W zakrystii można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.

Dziękujemy Wam za stałą życzliwość i ofiarność. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia oraz obfitych owoców wsłuchiwania się w Słowo Boże.

Komentowanie jest wyłączone