19.06.2022 – XII Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pan Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  2. W czwartek 23 czerwca zapraszamy na nabożeństwo do św. o. Pio, które rozpoczniemy o godzinie 17.30. Intencje do modlitwy można złożyć w zakrystii.
  3. W piątek 24 czerwca, swoje imieniny będzie obchodził nasz współbrat, Jan Malanowski  który posługuje w zakrystii. Zapraszamy tego dnia na mszę św. o godz. 7:00, podczas której będziemy się modlić w jego intencji.
  4. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym, które w naszym kościele odprawiane jest codziennie o godz. 18.00.
  5. W zakrystii można nabyć prasę katolicką, Zapraszamy.
  6. Po mszy św. o godzinie 18:30 przez cały miesiąc czerwiec Wspólnota ewangelizacyjna Eleos zaprasza młodzież studencką oraz pracującą na otwarte spotkania. Zapraszamy wszystkich którzy szukają miejsca gdzie mogą pogłębić wiarę, napić się dobrej kawy w towarzystwie osób otwartych na drugiego człowieka.
  7. Wszystkim Przyjaciołom, Sympatykom i Dobrodziejom naszego Klasztoru i Kościoła składamy podziękowania za stałą życzliwość, wsparcie oraz dary duchowe i materialne. W ramach wdzięczności zapewniamy Was o naszej modlitwie.

Komentowanie jest wyłączone