17.10.2021 – XXIX Niedziela Zwykła

  1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec jest odpowiedzią na gorącą prośbę Matki Bożej o modlitwę. Zachęcamy do codziennego różańca. W kościele różaniec odmawiany jest o godz. 18.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: w poniedziałek święto św. Łukasza ewangelisty, w środę św. Jana Kantego, w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II.
  3. Msza św. za wstawiennictwem św. O. Pio odprawiona zostanie w sobotę 23 października o godzinie 19.00. Intencje do modlitwy można złożyć w zakrystii.
  4. Zbliża się miesiąc listopad – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych ( Dzień Zaduszny ). Na ławkach są wyłożone kartki do modlitwy za zmarłych, na tzw. „wypominki”. Czytelnie wypełnione z dowolną ofiarą , można składać w zakrystii naszego Kościoła.
  5. Krajowe Duszpasterstwo i Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich serdecznie zapraszają pracowników kolei, emerytów, rencistów, przyjaciół, znajomych do uczestnictwa w XXXVIII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Kolejarzy na Jasną Górę w dniach 6-7 listopada br. Wyjazd z Lublina nastąpi w sobotę 6 listopada pociągiem pielgrzymkowym o godz.10.15 z dworca Głównego PKP Lublin, powrót w niedzielę 7 listopada godz. 19.34 Szczegółowe informacje na dworcach PKP. Przejazd odbywa się na podstawie wydawanych biletów „Pielgrzyma”. Cena biletu 55.00 zł na przejazd tam i z powrotem. Z okazji Święta Patronalnego Kolejarzy Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w tym roku – 14 listopada godz. 9.00 Msza św. radiowa z Bazyliki Św. Krzyża w Warszawie i uroczystości regionalne ku czci naszej patronki Św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
    W Lublinie Msza św. w niedzielę 21 listopada godz.12.30 w kościele św. Stanisława Biskupa Męczennika ul. Zbożowa 75”.
  6. Wszystkim, Wam Drodzy Sympatycy i Przyjaciele naszego kościoła, dziękujemy za wszelkie dobro, życzymy serdecznej opieki Bożej i przypominamy o naszej codziennej wytrwałej modlitwie przed Panem za Was.

Komentowanie jest wyłączone