16.04.2023 – II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiejsza Niedziela Bożego Miłosierdzia kończy Oktawę Wielkanocy. Z dzisiejszym dniem związał Pan Jezus niezwykłe obietnice. Do siostry Faustyny powiedział: “Pragnę, aby Święto Miłosierdzia Bożego było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla grzeszników”. Zachęcamy do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia codziennie w domach i w kościele, szczególnie w godzinie miłosierdzia, czyli o godz. 15.00.
  2. W poniedziałek 17 kwietnia nasz Brat Robert Żuczkowski obchodzi swoje imieniny. Msza św. w intencji solenizanta sprawowana będzie jutro w poniedziałek o godz. 7:00.
  3. W niedzielę 23 kwietnia zapraszamy na Mszę Święta za wstawiennictwem św. o. Pio o godz. 18:30. Nabożeństwo rozpoczniemy o godzinie 17.30. Intencje do modlitwy można złożyć w zakrystii.
  4. Drodzy Bracia i Siostry, dziękujemy Wam za wszelkie dobro duchowe i materialne. Jednocześnie życzymy aby Bóg umacniał Waszą wiarę i nadzieję oraz obdarzał łaską Miłosierdzia i udzielał wam wszystkim swojego błogosławieństwa.

Komentowanie jest wyłączone