12.06.2022 – Niedziela Trójcy Świętej

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: – jutro w poniedziałek Święto św. Antoniego Padewskiego, we wtorek wspomnienie bł. Biskupa Michała Kozala; w piątek św. Brata Alberta.
  2. W czwartek 16 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. W Archikatedrze, która jest naszym Kościołem parafialnym, uroczystość rozpocznie się Mszą świętą o godz. 10:00, pod przewodnictwem Pasterza Archidiecezji Lubelskiej Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika. Po mszy św. wyruszy procesja eucharystyczna. W naszym kapucyńskim kościele w tym dniu Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego z dwoma wyjątkami, nie będzie Mszy o godz. 9:30 i 11:00.
  3. Miesiąc czerwiec poświęcony jest czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym, które w naszym kościele odprawiane jest codziennie o godz. 18.00.
  4. W zakrystii prasa katolicka, przez którą możemy pogłębiać i umacniać naszą wiarę. Zachęcamy do lektury.
  5. Wszystkim Przyjaciołom, Sympatykom i Dobrodziejom naszego Klasztoru i Kościoła składamy podziękowania za stałą życzliwość, wsparcie oraz dary duchowe i materialne. W ramach wdzięczności zapewniamy Was o naszej modlitwie.

Komentowanie jest wyłączone